Полтавське обласне відділення НОК України
Категорії розділу

Календар

Активності ПОВ НОК

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.07.2017, 16:53

Головна » 2014 » Червень » 25 » ол день
14:30
ол день

Олімпійський день у Полтаві!

Сьогодні 25 червня 2014 року у місті Полтаві на майдані Незалежності відбулося грандіозне свято спорту - Олімпійський день – це щорічний спортивно-видовищний захід. Традиційно він проводиться у найближчий вихідний день до або після дня створення Міжнародного олімпійського комітету – 23 червня.

За ініціативою Міжнародного олімпійського комітету Олімпійський день цього року пройшов під гаслом «move, learn and discover» (рухайся, навчайся, пізнавай).

Україна приєдналася до світової практики проведення Олімпійського дня  з 1991 року і з кожним роком масштабність проведення заходу все збільшується. Також активізується підтримка офіційного партнера ПП «МакДональдз». До партнерів проведення Олімпійського дня у м. Полтаві вже котрий рік поспіль долучається Товариство з обмеженою відповідальністю «Світанок», девізом якого є «Наша вода – ваше здоров’я!», а також у цьому році до спонсорів заходу приєдналися Приватне акціонерне товариство «Полтавакондитер» - це сучасний комплекс технологічного обладнання, який дозволяє тримати стабільно високу планку якості продукції та швидко реагувати на зміни попиту та відповідати світовим стандартам. Товариство з обмеженою відповідальністю «Лубенський молочний завод» дбає про здоров’я кожного, пропонуючи смачні, натуральні та корисні продукти. Виготовлені з природної, натуральної сировини, молочні продукти ТМ «Гармонія» не просто поживні, але й надзвичайно корисні для організму.

Сьогодні на свято спорту завітали шановні гості: Роман Чабановський - заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації, Віктор Пожечевський – виконавчий директор Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, почесний громадянин міста Полтави, Світлана Копчикова – учасниця ХХІV Олімпійських ігор в Сеулі  1988 року, майстер спорту міжнародного класу з плавання, Володимир Кисельов - олімпійський чемпіон зі штовхання ядра ХХІІ Олімпійських ігор у Москві 1980 року, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики  та Наталія Біленька – адміністративний помічник директора ресторану Макдональдз у м. Полтава.

Сьогодні у програмі Олімпійського дня:

  • ритмічна розминка «Роби як олімпійці» разом з учасниками Олімпійських ігор та провідними спортсменами області;
  • Олімпійський біг;
  • «Веселі старти»;
  • велогонка для дошкільнят на власних велосипедах
  • конкурс малюнку на асфальті «О спорт, ти – мир!»;

Ритмічну розминку «Роби як олімпійці» для учасників Олімпійського дня проводили – Світлана Копчикова – учасниця Олімпійських ігор; Кирил Пічугов, Анастасія Гордієнко, Єфименко Христина та Шостак Марина – майстри спорту міжнародного класу зі спортивно-бальних танців. Неодноразові переможці та призери чемпіонатів України серед команд «формейшн».

В  заході прийняли участь близько 1500 чоловік (місто Полтава, Комсомольськ, смт Котельви, Диканський р-н, Карлівський р-н, Миргородський р-н, Полтавський р-н, Решетилівський р-н, Хорольський р-н), а саме – представники органів державної влади, провідні спортсмени, дошкільнята, учнівська та студентська молодь, люди з обмеженими фізичними можливостями, аматори, ветерани спорту та глядачі.

Переможці та призери 100 м дошкільнята

Серед дівчат                                                                               Серед хлопців                    

1 місце – Лазарева Єлизавета                                      1 місце – Карахаджиоглу Тимур

2 місце – Самборська Софія                                        2 місце – Свириденко Назар

 3 місце – Калашникова Єва                                        3 місце – Кулиш В’ячеслав

Переможці та призери 300 м – школярі 7-10 років

Серед дівчат                                                                              Серед хлопців

1 місце – Вахтіна Вікторія                                           1 місце – Вайло Кирило

2 місце – Циганко Софія                                              2 місце – Колесник Максим   

3 місце – Рябчик Єлизавета                                         3 місце – Личко Єгор

Переможці та призери 500 м – школярі 11-14 років

Серед дівчат                                                                              Серед хлопців

1 місце – Золотар Ольга                                              1 місце – Шибка Віталій

2 місце – Крамаренко Юліана                                    2 місце – Деркач Віктор

3 місце – Сичова Ольга                                               3 місце – Лубянецький Валентин

Переможці та призери 1000 м – школярі 15-17 років

Серед дівчат                                                                              Серед хлопців

1 місце – Домницька Аліна                                         1 місце – Мамелін Михайло

2 місце – Сухотіна Анастасія                                      2 місце – Третяк Олександр

3 місце – Білоус Олександра                                       3 місце – Малиновський Євген

Переможці та призери 1000 м – студентська молодь

Серед дівчат                                                                               Серед хлопців

1 місце – Малогуб Тетяна                                            1 місце – Лещенко Олександр

2 місце – Мельник Віта                                                2 місце – Озюменко Ярослав

3 місце – Скрипаль Інна                                               3 місце – Маник Сергій

Переможці та призери 1000 м – ветерани спорту

Серед жінок                                                                                 Серед чоловіків

1 місце – Городинець Надія                                          1 місце – Попов Володимир

2 місце – Крицька Вікторія                                           2 місце – Дуднік Василь

3 місце – Кметь Аліна                                                    3 місце – Шавиро Юрій

Переможці та призери 1000 м – аматори

Серед жінок                                                                              Серед чоловіків

1 місце – Солоха Юлія                                                 1 місце – Колодін Євген

2 місце – Кузенко Валентина                                      2 місце – Бутенко Олександр

3 місце – Остапова Інна                                              3 місце – Калініченко Павло

Наймолодший учасник – Вергун Денис (5 років), наймолодша учасниця – Река Софія (4 роки).

Найкращі юні олімпійці були нагороджені дипломами та медалями обласного відділення Національного олімпійського комітету України, всі учасники отримали пам’ятні подарунки з логотипом Олімпійського дня та сертифікат учасника за підписом президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха.         

Переглядів: 275 | Додав: povnoc | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
© 2017 foFF4ik
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz