Олімпійський день у Полтаві!
Сьогодні 25 червня 2014 року у місті Полтаві на майдані Незалежності відбулося грандіозне свято спорту - Олімпійський день – це щорічний спортивно-видовищний захід. Традиційно він проводиться у найближчий вихідний день до або після дня створення Міжнародного олімпійського комітету – 23 червня.
За ініціативою Міжнародного олімпійського комітету Олімпійський день цього року пройшов під гаслом «move, learn and discover» (рухайся, навчайся, пізнавай).
Україна приєдналася до світової практики проведення Олімпійського дня з 1991 року і з кожним роком масштабність проведення заходу все збільшується. Також активізується підтримка офіційного партнера ПП «МакДональдз». До партнерів проведення Олімпійського дня у м. Полтаві вже котрий рік поспіль долучається Товариство з обмеженою відповідальністю «Світанок», девізом якого є «Наша вода – ваше здоров’я!», а також у цьому році до спонсорів заходу приєдналися Приватне акціонерне товариство «Полтавакондитер» - це сучасний комплекс технологічного обладнання, який дозволяє тримати стабільно високу планку якості продукції та швидко реагувати на зміни попиту та відповідати світовим стандартам. Товариство з обмеженою відповідальністю «Лубенський молочний завод» дбає про здоров’я кожного, пропонуючи смачні, натуральні та корисні продукти. Виготовлені з природної, натуральної сировини, молочні продукти ТМ «Гармонія» не просто поживні, але й надзвичайно корисні для організму.
Сьогодні на свято спорту завітали шановні гості: Роман Чабановський - заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації, Віктор Пожечевський – виконавчий директор Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, почесний громадянин міста Полтави, Світлана Копчикова – учасниця ХХІV Олімпійських ігор в Сеулі 1988 року, майстер спорту міжнародного класу з плавання, Володимир Кисельов - олімпійський чемпіон зі штовхання ядра ХХІІ Олімпійських ігор у Москві 1980 року, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики та Наталія Біленька – адміністративний помічник директора ресторану Макдональдз у м. Полтава.
Сьогодні у програмі Олімпійського дня:
- ритмічна розминка «Роби як олімпійці» разом з учасниками Олімпійських ігор та провідними спортсменами області;
- Олімпійський біг;
- «Веселі старти»;
- велогонка для дошкільнят на власних велосипедах
- конкурс малюнку на асфальті «О спорт, ти – мир!»;
Ритмічну розминку «Роби як олімпійці» для учасників Олімпійського дня проводили – Світлана Копчикова – учасниця Олімпійських ігор; Кирил Пічугов, Анастасія Гордієнко, Єфименко Христина та Шостак Марина – майстри спорту міжнародного класу зі спортивно-бальних танців. Неодноразові переможці та призери чемпіонатів України серед команд «формейшн».
В заході прийняли участь близько 1500 чоловік (місто Полтава, Комсомольськ, смт Котельви, Диканський р-н, Карлівський р-н, Миргородський р-н, Полтавський р-н, Решетилівський р-н, Хорольський р-н), а саме – представники органів державної влади, провідні спортсмени, дошкільнята, учнівська та студентська молодь, люди з обмеженими фізичними можливостями, аматори, ветерани спорту та глядачі.
Переможці та призери 100 м дошкільнята
Серед дівчат Серед хлопців
1 місце – Лазарева Єлизавета 1 місце – Карахаджиоглу Тимур
2 місце – Самборська Софія 2 місце – Свириденко Назар
3 місце – Калашникова Єва 3 місце – Кулиш В’ячеслав
Переможці та призери 300 м – школярі 7-10 років
Серед дівчат Серед хлопців
1 місце – Вахтіна Вікторія 1 місце – Вайло Кирило
2 місце – Циганко Софія 2 місце – Колесник Максим
3 місце – Рябчик Єлизавета 3 місце – Личко Єгор
Переможці та призери 500 м – школярі 11-14 років
Серед дівчат Серед хлопців
1 місце – Золотар Ольга 1 місце – Шибка Віталій
2 місце – Крамаренко Юліана 2 місце – Деркач Віктор
3 місце – Сичова Ольга 3 місце – Лубянецький Валентин
Переможці та призери 1000 м – школярі 15-17 років
Серед дівчат Серед хлопців
1 місце – Домницька Аліна 1 місце – Мамелін Михайло
2 місце – Сухотіна Анастасія 2 місце – Третяк Олександр
3 місце – Білоус Олександра 3 місце – Малиновський Євген
Переможці та призери 1000 м – студентська молодь
Серед дівчат Серед хлопців
1 місце – Малогуб Тетяна 1 місце – Лещенко Олександр
2 місце – Мельник Віта 2 місце – Озюменко Ярослав
3 місце – Скрипаль Інна 3 місце – Маник Сергій
Переможці та призери 1000 м – ветерани спорту
Серед жінок Серед чоловіків
1 місце – Городинець Надія 1 місце – Попов Володимир
2 місце – Крицька Вікторія 2 місце – Дуднік Василь
3 місце – Кметь Аліна 3 місце – Шавиро Юрій
Переможці та призери 1000 м – аматори
Серед жінок Серед чоловіків
1 місце – Солоха Юлія 1 місце – Колодін Євген
2 місце – Кузенко Валентина 2 місце – Бутенко Олександр
3 місце – Остапова Інна 3 місце – Калініченко Павло
Наймолодший учасник – Вергун Денис (5 років), наймолодша учасниця – Река Софія (4 роки).
Найкращі юні олімпійці були нагороджені дипломами та медалями обласного відділення Національного олімпійського комітету України, всі учасники отримали пам’ятні подарунки з логотипом Олімпійського дня та сертифікат учасника за підписом президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха.
|