Полтавське обласне відділення НОК України
Категорії розділу

Календар

Активності ПОВ НОК

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.09.2017, 03:51

Головна » 2015 » Червень » 25 » ОД
15:50
ОД

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОЙШОВ «НА УРА»!!!

 

У цьому році Олімпійський день збігся із заснуванням Міжнародного олімпійського комітету та 177 річницею від дня народження О.Д. Бутовського і пройшов 23 червня на майдані Незалежності біля пам’ятника нашого земляка, генерала-олімпійця.

Олімпійський день пройшов під гаслом «move, learn and discover» (рухайся, навчайся, пізнавай).

Вже котрий рік поспіль офіційними партнерами є ПП «МакДональдз» та Компанія «Кока-Кола Україна». До партнерів проведення Олімпійського дня у м. Полтаві долучилися Товариство з обмеженою відповідальністю «Світанок», девізом якого є «Наша вода – ваше здоров’я!», а також розважальний центр «Турбіна».

На свято спорту завітали: Олександр Удовіченко – голова Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України; Оксана Щербак – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХІХ Олімпійських ігор у Пекіні 2008 р.; Світлана Копчикова – учасниця ХХІV Олімпійських ігор в Сеулі  1988 року, майстер спорту міжнародного класу з плавання; Наталія Біленька – адміністративний помічник директора ресторану МакДональдз у м. Полтава; Андрій Хоменко – управляючий розважальним центром «Турбіна».

В  заході прийняли участь більше 1000 чоловік, а саме – представники органів державної влади, провідні спортсмени, дошкільнята, учнівська та студентська молодь, люди з обмеженими фізичними можливостями, аматори, ветерани спорту та глядачі.

Найстарший учасник – Позивайло Валентин (75 років, Диканський район), наймолодша учасниця – Стариченко Варвара (1, 5 року, м. Полтава).

Традиційно у програмі Олімпійського дня були проведені: Олімпійський біг, «Веселі старти», велогонка для дошкільнят, конкурс малюнку на асфальті, а також вперше пройшов вуличний боулінг.

Переможці та призери 100 м дошкільнята

 Серед дівчат                                                                Серед хлопців                    

1 місце – Губенко Ангеліна                                1 місце – Гогоць Степан

2 місце –Полтавська Маріанна                           2 місце – Мало хліб Артем

3 місце –Орешнікова Поліна                              3 місце – Близнюк Максим

Переможці та призери 300 м – школярі 7-10 років

Серед дівчат                                                                    Серед хлопців

1 місце –Мороз Єва                                              1 місце – Михайлик Юрій

2 місце –Гирька Катерина                                   2 місце – Сенченко Володимир

3 місце – Лоза Анастасія                                     3 місце – Ісаєв Микита

Переможці та призери 500 м – школярі 11-14 років

Серед дівчат                                                                    Серед хлопців

1 місце –Губенко Карина                                     1 місце – Деркач Віктор

2 місце –Макарова Альона                                  2 місце – Бобрицький Ярослав

3 місце –Буневич Анастасія                                3 місце – Шматко Сергій

Переможці та призери 1000 м – школярі 15-17 років

Серед дівчат                                                                  Серед хлопців

1 місце –Хлистуненко Яна                                   1 місце – Мамелін Михайло

2 місце –Іванченко Аліна                                     2 місце – Шибка Віталій

3 місце –Хабарові Марія                                      3 місце –Микитюк Антон

Переможці та призери 1000 м – студентська молодь

Серед дівчат                                                                    Серед хлопців

1 місце –Якуба Ельвіра                                          1 місце – Лещенко Олександр

2 місце –Євтушенко Карина                                  2 місце – Маник Сергій

3 місце –Гетьман Анастасія                                   3 місце – Кабушко Ярослав

Переможці та призери 1000 м – ветерани спорту

Серед жінок                                                                     Серед чоловіків

1 місце –Мало хліб Олена                                   1 місце – Дащенко Микола

2 місце – Ващенко Наталія                                 2 місце – Лобур Олександр

3 місце – Бовт Світлана                                      3 місце – Кашуба Іван

Переможці та призери 1000 м – аматори

Серед жінок                                                               Серед чоловіків

1 місце –Чорнорук Олена                              1 місце –Анарін Євген

2 місце –Синепол Ольга                                2 місце –Діброва Сергій                          

3 місце – Корносенко Оксана                       3 місце – Лозко Сергій

 

Найкращі юні олімпійці були нагороджені дипломами та медалями обласного відділення Національного олімпійського комітету України, всі учасники отримали пам’ятні подарунки з логотипом Олімпійського дня та сертифікат учасника за підписом президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха.

Переглядів: 277 | Додав: povnoc | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
© 2017 foFF4ik
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz