Вітаю Вас, Гість · RSS 29.03.2024, 16:10

Головна » 2015 » Березень » 23 » «Olympic star» Полтава 2015
08:58
«Olympic star» Полтава 2015

У Полтаві відбувся традиційний відкритий всеукраїнський турнір із тхеквондо-ВТФ «Olympic Star», в якому змагалися майже 600 учасників із багатьох областей України — серед дітей, юнаків та дівчат, кадетів, юніорів та дорослих.

За підсумками командного заліку головний Кубок турніру «Olympic Star» виборола команда Полтавської федерації тхеквондо-ВТФ. Наші земляки у командному заліку набрали 256 очок. На другому місці — КДЮСШ-2 (Харків) — 186 очок, на третьому — «Школа спорту» (Київ) — 136.

До трійки кращих тренерів турніру увійшли: Валерій Брунс («Школа спорту», Київ) — його вихованці в Полтаві завоювали 7 золотих медалей, Віталій Ступак (Полтава) — підготував 6 переможців цьогорічного турніру «Olympic Star» та Юрій Бірюков (Дружківка) — його вихованці завоювали 5 золотих медалей.

Вихованці Полтавської федерації тхеквондо ВТФ вибороли нагороди серед яких
ПЕРЕМОЖЦІ
Баккаєва Аміна, Лазарєва Єлизавета, Самбурська Софія, Коновал Анастасія, Ступак Катерина, Подолян Кирило (тренер Ступак Віталій)
Маркітан Олександр  (тренер Нечитайло Андрій, Туразіані Ірма)
Гаврилко Ігор (тренер Терещенко Вікторія)
 Тренер Нечитайло Андрій, Туразіані Ірма
ІІ місце вибороли:  Погребняк Поліна, Вовк Роман.
ІІІ місце вибороли: Штефанець Ігор, Швидкий Владислав, Матяшов Владислав, Новіков Денис.
Тренер Ступак Віталій
ІІ місце вибороли:  Колесова Дар'я, Рябцева Дар'я, Ляшевич Олександр
ІІІ місце вибороли: Токарева Анна, Щербань Володимир, Дем'янець Микита, Крикун Діана
 Тренер Терещенко Вікторія
ІІ місце вибороли:  Ерлі Максим, Когут Ліна, Тугаріна Міла
ІІІ місце виборов Шостак Назар
Тренер Шавиро Юрій
ІІ місце вибороли:  Боярин Вадим, Демяненко Михайло, Мороз Єва, Шелудько Владислав, Луговець Данило
ІІІ місце вибороли: Денисенко Марк, Щербак Евген, Маркітан Олександр, Литвин Олександр, Лубянецька Даря, Коваленко Георгій, Кришталь Кирило