Полтавське обласне відділення НОК України
Обласне положення
Категорії розділу

Календар

Активності ПОВ НОК

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.06.2021, 11:27

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення обласного етапу
Всеукраїнського Олімпійського уроку з нагоди
Дня фізичної культури
(далі – Олімпійський урок)

І. Загальні положення та мета заходу
1.1. Олімпійський урок – це частина Всеукраїнського спортивно-видовищного заходу, який проводиться за ініціативи Національного олімпійського комітету України та його відділенням на місцях, за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України.
1.2. Основною метою проведення заходу є виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спором.
1.3. При проведенні заходу не допускається використання прапорів, гасел, знаків, символів тощо, які мають ознаки політичних партій, різних рухів та організацій громадян, що не мають спортивної спрямованості. Не допускається будь-яка політична агітація та пропаганда.
ІІ. Термін, місце проведення заходу та його учасники
2.1. Олімпійський урок проводиться у вересні поточного року в загальноосвітніх навчальних закладах області та 11 вересня на центральних майданах міст і селищ.
2.2. Учасниками заходу є учні загальноосвітніх шкіл області, вихованці ДЮСШ, представники спортивної громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування.
ІІІ. Форми проведення Олімпійського уроку
3.1. Захід проводиться у теоретичній та практичній формах. Теоретична форма Олімпійського уроку включає в себе: вікторини, конференції, зустрічі з видатними спортсменами та діячами спорту тощо. Практична форма – міні-турніри, естафети, показові виступи спортсменів, художньої самодіяльності тощо.
3.2. Олімпійський урок проводиться в загальноосвітніх навчальних закладах за участю призерів та учасників Олімпійських ігор, відомих спортсменів, тренерів та ветеранів спорту.
3.3. Олімпійських урок на майданах міст і селищ проводиться у вигляді відкритих показових виступів спортсменів за участю представників художньої самодіяльності, видатних спортсменів.
ІV. Звітування
• 4.1. Звіти про проведений Олімпійських урок в районі (місті) подаються в Полтавське обласне відділення НОК України до 25 вересня поточного року за встановленою формою (м. Полтава, вул. Зигіна 1, к. 143, e-mail: hairulina@rambler.ru). До звіту додаються фотознімки заходу, копії матеріалів медіа-підтримки - стаття (повідомлення) в газеті, плакат, оголошення.
Форма звіту
_________________________________
(Олімпійський урок в загальноосвітніх навчальних закладах)
№ п/п

Назва і адреса навчального закладу
Кіл-ть
учасників

Партнери заходу
(організації спортивні, худ. самодіяльності, тощо)

Почесні гості
(ПІБ, статус)

Висвітлення у ЗМІ

Короткий опис щодо проведення заходу
_________________________________
(Олімпійський урок на площі міста)
№ п/п

Місце проведення заходу

Кіл-ть 
учасників

Партнери заходу
(організації спортивні, худ. самодіяльності, тощо)

Почесні гості
(ПІБ, статус)

Висвітлення у ЗМІ

Короткий опис щодо проведення заходу
V. Нагородження
5.1. Три найкращих загальноосвітніх навчальних закладів району та міст обласного підпорядкування за підсумками проведення заходу та відповідним поданням відділу (управління) освіти райдержадміністрацій (міськвиконкомів) нагороджуються спортивним інвентарем, кубками та дипломами.
5.2. Три найкращих структурних підрозділи з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрацій, міськспорткомітетів – організаторів заходу на місцях нагороджуються спортивним інвентарем, кубками та дипломами.
5.3. Нагородження відбувається за умови своєчасного подання у повному обсязі звіту про проведення заходу згідно вищезазначених форм та фотозвіту.
VІ. Фінансування
Витрати, пов’язані з нагородженням фінансується за рахунок Полтавського обласного відділення НОК України.


 

© 2021 foFF4ik
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz