Вітаю Вас, Гість · RSS 20.04.2024, 10:40

Головна » 2014 » Травень » 15 » фк полтава
09:35
фк полтава

Перемогою закінчився черговий матч ФК «Полтава»!

Четвертого травня на полтавському стадіоні «Локомотив» пройшов футбольний матч між ФК «Полтава» та ФК «Динамо-2». Боротьба між футболістами видалася дуже запеклою.

У першому таймі спочатку забили гол господарі, а потім і «динамівці» не змусили себе довго чекати - рахунок 1:1.

Після перерви полтавська команда була налаштована тільки на перемогу. На 66 хвилині була реалізована пенальті у ворота гостей. Таким чином рахунок став 2:1 і ФК «Полтава» підійнявся уже на четверте місце в турнірній таблиці.

У перерві пройшла чудова церемонія вручення футбольних м'ячів та олімпійської літератури. В рамках акцій «Олімпійський куточок» та «Олімпійська книга» виконавчий директор Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Пожечевський передав вихованцям дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Всеукраїнські акції у Полтавській області триватимуть протягом травня-червня. 20 червня 2014 року відбудеться вручення олімпійської літератури ДЮСШ м. Полтави під час проведення Олімпійського дня.

Переглядів: 460 | Додав: povnoc | Рейтинг: 0.0/0