Категорії розділу

Календар

Активності ПОВ НОК

Вітаю Вас, Гість · RSS 29.03.2024, 17:22

Головна » 2012 » Березень » 19 » Полтавські триатлети повернулись з зимового чемпіонату України
11:16
Полтавські триатлети повернулись з зимового чемпіонату України
 14-18 березня у м. Ялта пройшов зимовий чемпіонат з триатлону у суперспринтерській дистанції. В командному заліку юніори в складі Коваленка Максима, Глухова Ярослава та Пилипенка Віталія посіли друге місце, поступивши декілька секунд спортсменам з Донецька. Нажаль дівчатам юніоркам у складі Короткової Кристини, Ткаченко Валерії та Гетьман Анастасії не вдалось потрапити до чильної трійки лідерів, програвщи команді з Донецька (ІІІ місце) всього 4 секунди, а команді з Житомира (ІІ місце) 39 секун. В особистому заліку кращий результат у Коваленка Максима, якій посів четверте місце програвши Курке Віталію з Львівщини (ІІІ місце) 6 секунд. Цей старт перший на початку сезону 2012 року вважається, як тестовий для спортсменів. Будемо сподіватись, що сезон для триатлоністів цього року буде вдалим. Бажаємо успіху.
Переглядів: 424 | Додав: povnoc | Рейтинг: 0.0/0