Вітаю Вас, Гість · RSS 28.03.2024, 20:05

Головна » 2014 » Листопад » 17 » свято аграріїв
10:59
свято аграріїв

“Волейболісти Кременчуцького району-найкращі! ”

До дня працівників сільського господарства 14 листопада в с.Пришиб Кременчуцького району був проведений районний турнір з волейболу серед чоловіків і жінок.

Змагання зібрали більше 150 учасників і гостей. В турнірівзял участь збірні команди Омельницької, Пришибської, Червоно-Знам’янівської сільських рад та дві команди держслужбовців.

Волейболісти показали цікаву напружену і запеклу боротьбу.Призові місця розподілилися таким чином:

III м.- жіноча команда держслужбовців.

Слід відмітити професіоналізм головного тренера жіночої команди держслужбовців Арішіна Олександра Геннадійовича, який також безпосередньо був учасником чоловічої команди держслужбовців, під керівництвом голови КРО ВФСТ “Колос” Горячковського Андрія Феодосійовича, який також у грі показав високу майстерність і техніку.    Урочисте нагородження учасників змагань відбулось в Пришибському БК. Голова районної ради Сіора Володимир Іванович і в.о. голови Кременчуцької РДА Коваль Олександр Олександрович вручили переможцям і призерам кубки, грамоти і медалі.  А вже 15 листопада в м.Хорол збірна команда Кременчуцького району, під керівництвом заслуженого тренера Сохіна Леоніда Борисовича, посіла I місце в зональних змаганнях з волейболу серед чоловіків 35 р. і ст. в обласній спартакіаді. фінал якої відбудеться 22 листопада в м.Миргород.

Побажаємо нашим спортсменам удачі і перемоги!!!