Полтавське обласне відділення НОК України
Категорії розділу

Календар

Активності ПОВ НОК

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.06.2021, 12:29

Головна » Архів матеріалів

“Волейболісти Кременчуцького району-найкращі! ”

 

    До дня працівників сільського господарства 14 листопада в с.Пришиб Кременчуцького району був проведений районний турнір з волейболу серед чоловіків і жінок.

    Змагання зібрали більше 150 учасників і гостей. В турнірівзял участь збірні команди Омельницької, Пришибської, Червоно-Знам’янівської сільських рад та дві команди держслужбовців.

    Волейболісти показали цікаву напружену і запеклу боротьбу.Призові місця розподілилися таким чином:

 серед чоловіків:

... Читати далі »

Переглядів: 340 | Додав: povnoc | Дата: 17.11.2014 | Коментарі (0)

Свято легкої атлетики на Полтавщині

      Полтавським обласним відділення Національного олімпійського комітету України спільно з Полтавською обласною федерацією легкої атлетики, управлінням з питань фізичної культури і спорту Полтавської обласної державної адміністрації, управлінням у справах сім"ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради під патронатом Національного олімпійського комітету України з 30 жовтня по 1 листопада 2014 року вже сьомий рік поспіль було організовано відкритий обласний легкоатлетичний турнір на призи Заслуженого майстра спорту СРСР, дворазового срібного призера Олімпійських ігор у Мельбурні 1956 року та Римі 1960 року, одинадцятиразовий чемпіон СРСР у спринтерському бігу ... Читати далі »

Переглядів: 1735 | Додав: povnoc | Дата: 03.11.2014 | Коментарі (0)

 

У Полтаві юні спортсмени змагалися з дзюдо

 

29 жовтня 2014 року в залі боротьби стадіону «Динамо» (який розташований за адресою: вул. Лідова, б. 4, м. Полтава) відбувся турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2003-2005 рр.н. (9-11 років), присвячений 70-й річниці від дня визволення України від фашистських загарбників. У них взяло участь близько 60 юних дзюдоїстів.

Організаторами зазначених змагань виступили Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Полтавської міськради. Суддівська колегія була представлена тренерами ДЮСШ «Олімпійські надії»: головний суддя Касимова Людмила Іванівна, старший тренер відділення, головний тренер жіночої збірної України з дзюдо Пилипенко В'ячеслав Олександрович, тр ... Читати далі »

Переглядів: 531 | Додав: povnoc | Дата: 31.10.2014 | Коментарі (0)

    ДО УВАГИ ЗМІ

    У Полтаві з 30 жовтня по 1 листопада 2014 року в легкоатлетичному манежі стадіону «Ворскла» ім. О.Д. Бутовського буде проходити відкритий обласний легкоатлетичний турнір на призи ЗМС Л. Бартєнєва. Приблизна кількість учасників понад 300 чоловік, які приїдуть до Полтави з різних куточків України. Вікова категорія спортсменів, які візьмуть участь у змаганнях – 1997-1998, 1999 р.н. і молодше. Урочисте відкриття змагань заплановане на 31 жовтня об 11.00 годині.

    Зазначені змагання проводяться з метою відзначення спортивних досягнень нашого земляка – ЗМС СРСР, дворазового срібного призера Олімпійських ігор у Мельбурні 1956 року та Римі 1960 року, десятикратного чемпіона СРСР у спринтерському бігу - Леоніда Володимировича Бартєнєва, визначення кращих легкоатлетів ... Читати далі »

Переглядів: 375 | Додав: povnoc | Дата: 28.10.2014 | Коментарі (0)

17 жовтня  2014 о 11-00 год у приміщенні Полтавського обласного відділення НОК України

(м. Полтава, вул. Зигіна, 1 к.142) відбудеться засідання Виконкому ПОВ НОК України.

Порядок денний:

  1. Про  підтримку  обласних осередків Всеукраїнських федерацій з олімпійських видів спорту (веслування на байдарках і каное, легка атлетика, гірськолижний спорт).
  2. Про нову редакцію Статуту НОК України та Положення про Полтавське обласне відділення НОК України.
  3. Про підсумки проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку у Полтавській області.
  4. < ... Читати далі »
Переглядів: 427 | Додав: povnoc | Дата: 13.10.2014 | Коментарі (0)

ЗВІТНО-ВИБОРНА АСАМБЛЕЯ ПОВ НОК УКРАЇНИ

24 вересня 2014 року у м. Полтаві у приміщенні музею ім. Миколи Ярошенка («Галерея мистецтв») відбулось засідання звітно-виборної асамблеї Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Головою ПОВ НОК України було переобрано Удовіченка Олександра Васильовича, першим заступником голови Голованя Анатолія Леонідовича, заступником голови – Олімпійського чемпіона Кисельова Володимира Вікторовича. До складу індивідуальних членів відділення на період 2014-2018 рр. були обрані 61 представник з : 18 федерацій олімпійський видів спорту Полтавської області (по 2 від кожної), представники структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту, фізкультурно-с ... Читати далі »

Переглядів: 362 | Додав: povnoc | Дата: 25.09.2014 | Коментарі (0)

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК у ЗОШ № 3 

18 вересня 2014 року Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України спільно з адміністрацією Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 провели  відкриття  шкільних Олімпійських ігор та провели Олімпійський урок для учнів 6-8 класів, метою якого є навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

 Директор відділення Гетьман Інесса Рудольфівна розповіла дітям про розвиток олімпійського руху на Полтавщині, спортивні здобутки наших земляків в олімпійських видах спорту. Учнів зацікавив формат проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва &qu ... Читати далі »

Переглядів: 377 | Додав: povnoc | Дата: 20.09.2014 | Коментарі (0)

Ода спорту

«Ода спорту» - така тема круглого столу, присвяченого дню фізичної культури і спорту України, який провели спільно ПОБД ім. Панаса Мирного та студенти І і ІV курсів Полтавського інституту економіки і права кафедри фізичної реабілітації та фізичного виховання. Згідно з новим навчальним планом студенти вивчають дисципліну «Історія спортивного та олімпійського руху». Цей предмет має важливе значення для сучасного світу, бо олімпізм потрібен як життєва філософська течія, на основі якої можна будувати спосіб життя, де є повага до етичних принципів кожної особистості, де спорт об’єднується з культурою та мистецтвом. Адже спорт, окрім побудови тіла за висловом фундатора олімпійського руху П’єра де Кубертена, вчить справедливості, виховує чесні ... Читати далі »

Переглядів: 314 | Додав: povnoc | Дата: 18.09.2014 | Коментарі (0)

 

ДО УВАГИ ЗМІ

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ  крокує Полтавщиною.

Традиційно на початку вересня у загальнооссвітніх закладах Полтавської області проводяться Олімпійські тижні  та Олімпійські уроки присвячені Дню фізичної культури і спорту.Під час яких учні знайомляться з історією олімпійського руху, спортивними досягненнями олімпійських чемпіонів, залучаються до активних занять фізичною культурою і спортом. Під час проведення спортивних свят та урочистих лінійок запрошуються представники місевих органів самоврядування та провідні спортсмени районів та міст.

Так вже ... Читати далі »

Переглядів: 365 | Додав: povnoc | Дата: 15.09.2014 | Коментарі (0)

До уваги ЗМІ
     21 серпня 2014 року о 11-00 в конференц-залі стадіону «Ворскла» ім.О.Д.Бутовського  у м. Полтаві відбудеться звітно-виборна асамблея Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України. У роботі засідання приймуть участь представники федерацій з олімпійських  видів спорту, структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту, фізкультурно-спортивних товариств Полтавської області та суб’єкти олімпійського руху (атлети-олімпійці, ветерани, представники місцевих осередків НОК України).
Засідання заплановано провести протягом однієї години за порядком денним:
1.    Обрання членів ПОВ НОК України на 2014-2018 рр.
2.    Звіт про діяльність Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України у період 2010-2014 років.
3. &nbs ... Читати далі »

Переглядів: 376 | Додав: povnoc | Дата: 13.08.2014 | Коментарі (0)

Олімпійське літо в "Олімпійських надіях"

В рамках заходів  Олімпійського літа протягом першої та третьої табірної зміни в спортивному дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» с. Соснівка Полтавського району проведено Олімпійські дні. У програмі заходів були проведені:  турнір мікс з пляжного волейболу (48 учасників), турнір з волейболу серед юнаків 1997-1999 р.н. та 2000-2002 р.н. (70 учасників), футбольний турнір (100 учасників), «Веселі старти» (40 учасників), «Веселий волейбол» (100 учасників) та «Веселий баскетбол» (28 учасників). Переможці, призери та учасники були нагороджені  блокнотами, олівцями, значками, магнитами та сертифікатами з логотипом заходу. ... Читати далі »

Переглядів: 689 | Додав: povnoc | Дата: 05.08.2014 | Коментарі (0)

2 серпня 2014 року у дитячому оздоровчому таборі "Маяк" с. Головач Полтавського району Полтавський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" спільно з обласною громадською організацією ФСТ "Спартак" та Полтавським обласним відділенням НОК України ІІ обласну спартакіаду серед інвалідів праці "Сила духу".

У спартакіаді з 6 видів змагань прийняли участь 19 команд, а це 121 учассник представників міст та районів Полтавської області. На зааході були присутні почесні гості голова ОГО ФСТ "Спартак", голова ради ветеранів Полтавськохї області Володимир Рубан, начальник управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Полтавській області Володимир Козуб та представники громадських організацій.

Командам учасницям  від Полтавського обласного відділення ... Читати далі »

Переглядів: 376 | Додав: povnoc | Дата: 04.08.2014 | Коментарі (0)

17 липня 2014 року у приміщенні Полтавського обласного відділення НОК України у м. Полтаві відбулось засідання Виконкому ПОВ НОК України. На засіданні були присутні 8 членів з 15. За порядком денним були розглянуті питання:

  • про роботу відділення за перше півріччя 2014 року;

  • про підготовку заходів присвячених відкриттю ІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор (Нанкін, Китай);

  • про підготовку та проведення звітно-виборної Асамблеї ПОВ НОК України;

  • про звернення суб'єктів олімпійського руху щодо безповоротньої фінансової допомоги.

... Читати далі »

Переглядів: 347 | Додав: povnoc | Дата: 19.07.2014 | Коментарі (0)

Спортивні випускники 2014 року!

27 червня 2014 року у місті Полтаві в ПД «Листопад» відбулося нагородження випускників ВДНЗУ «Української медичної стоматологічної академії». Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України відзначило студентів академії дипломами, які приймають активну участь у спортивному житті Полтавщини. Це такі випускники, як Бондаренко Денис – майстер спорту України з кульової стрільби, Шишман Олександр – І розряд з волейболу, Шихалієв Рустам – кандидат у майстри спорту України з вільної боротьби, Сидоренко Ілля – кандидат у майстри спорту України з вільної боротьби.

... Читати далі »

Переглядів: 360 | Додав: povnoc | Дата: 27.06.2014 | Коментарі (0)

Олімпійський день у Полтаві!

Сьогодні 25 червня 2014 року у місті Полтаві на майдані Незалежності відбулося грандіозне свято спорту - Олімпійський день – це щорічний спортивно-видовищний захід. Традиційно він проводиться у найближчий вихідний день до або після дня створення Міжнародного олімпійського комітету – 23 червня.

За ініціативою Міжнародного олімпійського комітету Олімпійський день цього року пройшов під гаслом «move ... Читати далі »

Переглядів: 538 | Додав: povnoc | Дата: 25.06.2014 | Коментарі (0)

ВЕЛОГОНКА ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ 2014!

Вперше у місті Полтаві у програмі Олімпійського дня відбудеться дитяча велогонка для дошкільнят (зі своїми велосипедами). Запрошуються усі бажаючі взяти участь у цих змаганнях. Приходьте усією родиною і ви неодмінно зможете знайти для себе змагання до душі!

А якщо ж хочете на власні очі побачити та поспілкуватись з учасницею Олімпійських ігор (Світлана Копчикова - майстер спорту міжнародного класу з плавання), тоді ви неодмінно повинні завіта ... Читати далі »

Переглядів: 320 | Додав: povnoc | Дата: 19.06.2014 | Коментарі (0)

УВАГА!  УВАГА!  УВАГА!

Запрошуються усі бажаючі взяти участь в Олімпійському дні!

Олімпійський день – це щорічний спортивно-видовищний захід для всієї родини. Традиційно проводиться у найближчий вихідний день, а саме з нагоди заснування Міжнародного олімпійського комітету – 23 червня. В  обласному центрі ми проводимо низку заходів, присвячених цьому дню. За ініціативою Міжнародного олімпійського комітету Олімпійський день цього року пройде під гаслом « ... Читати далі »

Переглядів: 325 | Додав: povnoc | Дата: 13.06.2014 | Коментарі (0)

У Полтаві пройде чемпіонат України з тхеквондо!

У Полтаві з 30 травня по 2 червня 2014 року в СК «Спартак» буде проходити чемпіонат України з тхеквондо. Приблизна кількість учасників понад 300 чоловік, які приїдуть до Полтави з різних куточків України. Вікова категорія спортсменів, які візьмуть участь у чемпіонаті – кадети 12-14 років та молодь 16-20 років.

Чемпіонат є одним з етапів формування збірних команд України та підготовки спортсменів для участі у міжнародних змаганнях: ... Читати далі »

Переглядів: 400 | Додав: povnoc | Дата: 29.05.2014 | Коментарі (0)

Всеукраїнський Велодень – 2014 у Полтаві

Велодень - всеукраїнська акція, яка об'єднує тисячі велосипедистів у спільному велопроїзді центральними вулицями своїх міст.

Щорічний велопарад збирає прихильників двоколісного транспорту з метою пропаганди здорового та активного способу життя та екологічної альтернативи міському авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів у містах України. Учасники Велодня виступають за безпеку та взаємоповагу на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок у ... Читати далі »

Переглядів: 287 | Додав: povnoc | Дата: 22.05.2014 | Коментарі (0)

Поздоровляємо басейн «Дельфін» з таким видатним рекордом та ювілеєм – так тримати!!!

17 травня 2014 року дитячо-юнацька спортивна школа № 3 з плавання відсвяткувала 50-річний ювілей басейну «Дельфін». За час свого існування школа виховала багато провідних спортсменів – чемпіонів Радянського Союзу, України, Європи, а також 4-х учасників Олімпійських ігор (Євгена Михайлова, Лідію Гребець, Світлану Копчикову та Марію Лівер).

... Читати далі »
Переглядів: 408 | Додав: povnoc | Дата: 19.05.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 »
© 2021 foFF4ik
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz